View Single Post
Staro 03.08.2011., 15:37   #860
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
To za pare si u totalnom krivu. Tko god kaze da se mirko bori zbog novaca nema veze sa mozgom. I to ti dokazem u sekundi. A to sta je on triba ili nije triba je druga stvar. Triba si ti zavrsit 2 fakulteta, imat dobar posao, malatit pare a ne visit po forumima. Kako te nije uopce sramota (tebe ili bilo kog drugo) govorit sta je netko drugi triba.
Baja upisa drugi fakultet
Citiraj:
Autor poltergeist Pregled postova
Nije stvar u mirku nego u sveopcem mentalitetu. Svi su pametni, svi znaju sta je najbolje, svi znaju kad treba odustat a kada ne itd. A 99% njih zivi u 50-60 kvadratnim stanovima, radi za mizeriju od place i grca u kreditima. Ali svi su strucnjaci.

To jel mirkovo vrijeme proslo ili nije je druga prica.


Oh kako ne, pa kolega ti se sasvim jasno izjasnio u jednom od prijasnjih postova. E u tome je stvar.
Čekaj smiri frustracije, ti si mirko ili ? Nije bitno u kakvom ko stanu živi ili koliko je pametan/zarađiva i te tvoje fore.

Mirko od K1 vuče istu taktiku, u UFC je ušao zbog love može on pričat šta oće, samo pogledaj pay check od prvih borbi

Doša je kao velika zvijezda, to sve stoji. Odlično je predstavlja RH, to je sve u redu, ali koji k više traži. Dobio je UFC batina od svih koji nešto znače tamo, a pokaza je da nema onu želju od prije, sada je opet najavio spektakl, daj Bože ali kako je Burko reka to je postalo mučenje. Ne daj Bože da ga stave sa top class borcima tipa Dos Santosa/Velasqueza/Lesnara pa ubili bi ga ljudi, čak ga je i Mir razjeba. Moja poanta je moga ja malo manje zaradit, a ostat u jako dobrom svijetlu, ovako samo blati prijašnju karijeru. I još nešto šta bi ja sada kao Hrvat triba podržavat da se i dalje bori i dobija batine


Citiraj:
nitko ne prizeljkuje da bude porazen ili ozlijeden,
Nije baš bilo dobro sročeno, ali ispalo je tako. Mirko će po meni izgubit borbu i tada je ugovor gotov. Mirko bye bye
Baja 001 je offline   Reply With Quote