View Single Post
Staro 24.07.2011., 19:13   #323
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
NIKAD nisam imao problema s vezom (pucanja i prekidanja svih vrsta i oblika).
U početku jedino nije bilo Tele2 signala u zagorju usred ničeg gdje imam vikendicu, no onda je to pokrivao prvo VIP, pa kasnije T-mobile. U zadnjih godinu dana su pokrili i to.
Sve je bez problema radilo i na Pelješcu u jednom izoliranom mjestu.
Ja zivim 6km od centra Karlovca (4km van grada), 50m udaljen on magistrale za Sloveniju, nemali broj kuca unaselju i stalno mi puca. Pukne mi na prvom (besplatnom - tarifa medu nama) razgovoru pa onda moram prebaciti rucno na T-mobile, zvati opet i opet platiti uspostavu poziva... tek toliko o njihovom seamless roamingu. Nadalje najveca glupost je sto ovdje ima i nesto slovenskog signala pa me na automatskim postavkama zna prebaciti i na njih (zasto na njih kada T-mobile ima do cepa?) - eto ti veselja kada nazoves nekoga i nakon razgovora skuzis da si u internacionalnom roamingu. Zvao sam ih da li se kako moze internacionalni roaming u potpunosti ugasiti, receno mi je da ne, da pripazim pri pozivanju/primanju poziva.
Rucne postavke mi kao trajno rjesenje ne puse jer cim dodem Karlovac u vecini slucaja mi diskonetka s mreze, u Zagrebu obavezno, a tamo sam svako malo.

Sada koliko vidim naspram Bombona su i skuplji, infrastruktura im debelo zaostaje... dovidenja Tele, samo da jos kompletnu obitelj nagovorim na prelazak. Ako sam mogao s T-mobile na Tele, valjda cu uspjeti i s Telea na Bonbon :-)
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote