View Single Post
Staro 19.06.2011., 20:34   #375
prt scr
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: wild west
Postovi: 321
meni isto malo naslon ali i stolica ne pruža dovoljno gripa i previše je naslon nagnut,više bih volio da je čvršći i ravan da te prisili da sjediš uspravno
inače se da zaključat i onda se može minimalno nagnut ili se otključa i onda se možeš dobro izvalit
Citiraj:
Autor asibulj Pregled postova
Naslon je čvrst. Ne savija se i to ako na to misliš. Ovaj prozračni materijal na naslonu mi nekako ne pruža dovoljno gripa i čini mi se kao da ću skliznut sa stolice. Inače na stolici se podešava sve i kao na svim uredskim stolicama. Naslonu se ne može zasebno podešavati nagib.
Ovo u biti i je stolica koja bi u početku trebala koštati 350 kn. Ali dobro, vjerovatno ću se kroz neki period naviknuti na nju.
Citiraj:
Autor sever69 Pregled postova
Ja imam tu Magnus stolicu, preko godinu dana. Spužva na kojoj se sjedi je dosta tvrda, za razliku od moje stare stolice, ali se ni nakon nekog vremena ne udubi previše. Naslon je ok, prozračan po ljeti, ak kak sam dosta širok, smetaju mi metalni rubovi.
Ono kaj mi se sviđalo na početku je to da ne škripi, ali nažalost pod mojih 100kg je proškripala nakon nekog vremena. Zadnje kaj sam opazio je da nešt ne štima s cilindrom, sjedim na max visini, s vremenom (pol sata) se sam od sebe spusti na minimum. Kolko love, tolko muzika!
PS. metalne noge su definitivno prednost.
meni je opet preširoka ali ja sam 75-80kg
šta podešavam sa onim + i -?

Zadnje izmijenjeno od: prt scr. 19.06.2011. u 21:57.
prt scr je offline   Reply With Quote