View Single Post
Staro 28.05.2011., 12:32   #27
shrek00
Premium
 
shrek00's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Citiraj:
Autor panisher20 Pregled postova
Prijatelj mi prije par dana isao u mr servis, ima HP probooka i nakupilo se prasine u ventilatoru i trebalo bi ga ocisti posto se pregrijava i buci, a laptop je u garanciji i nesmije ga otvarat, serviser mu je napravio to i ugradio memoriju za 15 min, naplatio 200 kn radni sat, frend dodje doma laptop se i dalje pregrijava, serviser sam i znam dobro kolko treba da se rastavi cijeli probook i dobro napravi posao da to valja, oni su mu vjerojatno samo sa kompreosorom propuhali kroz rupice od plastike i to je to, rekao sam mu da ode tamo i nek to reklamira i nek mu to naprave kako treba, jel posto dubrad naplati 200 kn za 10 min ako i tolko posla onda im treba dobro naj..... ma... ako to kasnije opet nevalja, tako bi ja bar napravio
ako si servisirao probook-e onda znas da rastavljanje do zadnjeg sarafa traje 15 min znači matična,proc,sve sve

ugradnja memorije traje jedno da ne pretjerujem 42 sekunde kod većine probook serije,što starije što novije,

a da bi ispuhao vantilator na tom istom laptopu moras odsarafit ukupno 4 ili 5 malih sarafa i dignut tipkovnicu i eto ti coolera,

što se tiče servisera u MR servisu ja nisam imao nikad problema a uvijek nešto nosim da servis,reklamiram i tako,ugalvnom skoro svaki dan sam tamo )

Znam neke dečke još dok je to bio RECRO servis,prije spajanja tako da samo najbolje....

što se tiče sata rada od 200 kuna,što reć,po meni nije puno i mi zato naplaćujemo 250+PDV

kome ne paše nek sam servisira )
shrek00 je offline   Reply With Quote