View Single Post
Staro 12.05.2011., 23:17   #1825
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,126
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
Decko.
HVala na komplimentu!
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
Ja sa punim pravom iznosim svoja iskustva.
Svaki redovito placeni racun je opravdanje za moje postupke.
Iznio sam svoja iskustva
NIKOG ne uvjeravam da i njima ne stima.
Po doticnom gospodinu ne serem vec isticem ono u POBOLDANOJ recenici
koja je po meni cista PATETIKAi izmisljotina sa SZK.
ne zelim se uopce ponavljati. ja sam bio fin i pristojan u svim svojim postovima.
Ljudi se u velikoj vecini slazu sa svim sto sam rekao.
Ponavljam, imam dovoljno radnog iskustva i samoj struci i dovojno sam kompetentan dijagnosticar sto se samog networka tice.

A sad ti fino meni odgovori gdje bi ti sad bio bez doticnog gospodina?
u kurcu, hoces tak?
I dalje bi imao problema i vrlo vjerojatno bi bio jedan od onih koji imaju nesto za prigovoriti.
Gospodin je dovoljno zreo i pismen da mi se moze sam obratiti i ne trebam neke internet trolove koji jedva cekaju da mogu nekog flejmat.
ovdje se radi vecinom o ljudima s podrucja NZG kooji pristupaju preko GW 172.20.128(168).1
A sad te molim da mi se vise ne obracas, prvenstveno zato jer si sve krivo shvatio. Uvrede ne racunam
Nisam Vidoviti Milan, pa ti nemogu konkretno odgovorti, ali ti mogu reći da definitivno nebi odustao dok mi nebi zamjenili modem jer je upravo na moje izričito potraživanje isti i zamjenjen, jedino što mi je poštovani član gnjepar to omogućio vjerojatno puno prije (čitaj slijedeći DAN), to što ti očigledno nisi dovoljno kako kažeš "kompetentan" da iskoristiš ponuđenu pomoć ovdje na forumu već se vjerojatno pouzdaš u svoju kompetentnost i smatraš da ti nema šta netko iz nekog tamo ureda Bnet call centra govoriti da ti nešto valja ili ne to je tvoj problem. Ja sam ih u ovih neznam više ni sam koliko godina zvao dosta puta i svaki put su mi izišli u susret, bilo da su mi poslali tehničara, bilo da su mi objasnili u ćemu je riječ, tako da NE nebi bio u qurcu kako ti misliš, jer ili bi oni to riješili ili bih ja prešao na nekog drugog ISP-a.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
p.s. ako su za tebe odstupanja od 300, 400 500% prihvatljiva onda nemamo vise kaj razgovarati.
Normalno da nisu niti sam ja igdje tvrdio da jesu. To što se ti meni obraćaš sa atributom "trol" govori dovoljno o tebi kao osobi, a samim time objašnjava puno o tome zašto si toliko isfrustriran na bilo koga tko ti tvrdi suprotno!
Da i ukoliko ti smeta kritika i to smatraš flejmom onda si na krivom mjestu, a ja sam bio malo grublji jer si napao (možda ti misliš da nisi) ovdje jedinu osobu koja JAVNO pokušava pomoći koliko god može (to se u najmanju ruku treba pozdraviti a ne pisati kako ti ne pušiš te priče).
Mislim da bi nam bilo puno lijepše i bolje u ovoj našoj maloj državici da postoji više ljudi poput čalana gnjepar ali nažalost ima puuuuno više ovakvih kao što si ti, koji bi radije prodavali pamet nego bili od neke koristi (jer ti sigurno nikome nisi bio koristan sa svojim kometarom na njegovu pomoć ovdje)!
Eto toliko od "dečka koji trola i jedva čeka da se zaflejm s nekime" ma što god to značilo tebi!

P.S. meni je i dalje veza odlična!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote