View Single Post
Staro 08.05.2011., 19:34   #1807
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,354
Citiraj:
Autor gnjepar Pregled postova
Opet ponavljam, ako netko ima problema i 100% je siguran da problem nije do računala, pošaljite mi PM sa svojim korisničkim brojem (piše na računu) i pogledati ću da li vam mogu pomoći.

Krajem tjedna sam u firmi poslije podne pa ću imati vremena. Svi koji mi pošalju PM će dobiti odgovor (bilo pozitivan bilo negativan ) do petka.
Ja sam ti već piso pa mi nažalost nisi mogo pomoć (hvala još jednom na dobroj volji) i dalje imam problema evo sad mi je trenutno stanje mi je ovako (19:30) al i ne stalno, to bude negdje oko tako sat, sat i pol do dva maksimalno i onda se poveća nazad, također i ne svaki put u ovo doba zna i po danu se to desit, ali ne ujutro samo poslijepodne i navečer. Razlika kad bude preko 10 i ova kolka mi je sad trenutno se tolko jako osjeti da je to nenormalno ja poludim na ovakve promjene baš se jako osjeti da je brzina drastično sporija, više mi se neda zivkat ni slat mejlove ni ništa jel tolko sam ih već puta zvao da odustajem...no skuplja mi se i jednog dana će mi prekipit sigurno. Znam da do mog kompjutera sigurno nije jel mi isti rezultat i na laptopu daje kad mjerim.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 08.05.2011. u 19:49.
Thermaltake je offline   Reply With Quote