26.04.2011., 00:22
|
#7830
|
Premium
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,403
|
Citiraj:
Nakon 3 dana korištenja, skužio sam da imam ogroman problem sa navedenim driverima (općenito Realtek). Dio sam sretnika kojima se ruše Realtek driveri u igrama (BFBC2, nakon cca pola sata igranja), slika se zamrzne uz popratni "loop" zvuka, onda se zacrni ekran, a u pozadini se najnormalnije čuje apsolutno sve iz igre i "može" se igrat, ali bez slike na ekranu. Naravno, sistem reagira na sve to najnormalnije za prikazom slike, a mogu i preko Task managera ugasit igru.
Prvo sam mislio da je problem u rušenju video drivera, pošto se slično manifestira, ali nije. Google je pun ovakvih problema, i to sa više igara.
Problem je izgleda na relaciji PB<->Realtek i rješenja naprosto nema, ili sam ja ćorav.
|
Za one koji imaju koljažu na relaciji PB<->Realtek, evo rješenja:
Nakon par dana bezuspješnog traganja za uklanjanjem debilnog problema i čitanja xxx tema s tim problemom (bezuspješno), našao sam banalno rješenje -.-
__________________
CPU: Intel i5 8250u
RAM: 16 GB
VGA: Intel UHD 620
SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB
LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)
OS: Win 10 Pro x64
Battery: 57 Wh internal
ROM: Android 9
|
|
|