View Single Post
Staro 11.03.2011., 14:07   #11
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Eto,bio sam danas u vipu na Iblerovom trgu i tam ga nemaju izlozenog ali nisam ni pital dal ga tam inače imaju jer sam bil u žurbi. Kasnije ,u Gajevoj slicna stvar tj nemaju ga jos za isprobat ali na moj zahtjev su mi ga dali i sad su ga tam postavili za sve(bar su tak rekli da ce napravit).

Mobitel je iznenadjujuce brz na 2.1 , po mojem misljenju je brzi i od HTC Desirea Z i HD
(probao ih tamo u vipu,i tek kad se iskljuce animacije onda su jednaki po brzini)...neznam zasto ali imam takav filing da se menu i switchanje izmedju menu-a brze loada

Stražnji poklopac je gumiran a ovo sa strane je neka plastika ;ekran kad se stavi na svjetlo je sav nekakav glossy i to može bit minus(ali vjerovatno bi to neki screen protector rješio)..
Tipke za glasnoću mi nekako nedjeluju da su od najbolje kvalitete i mobitel nema hardware-sku tipku za kameru. Sad u vipu su mi rekli da je zakljucan u bilo kojoj varijanti(i otkljucavanje kosta 400kuna tam - možda onaj superSIM unlocker bi vjerovatno mogao rješit tu stvar).
2.2 još nije dobio kod nas i ovi u vipu neznaju kad ce stic update..
Hrvatski jezik nema,sto moze bit minus kod nekih koji neznaju engleski..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 11.03.2011. u 19:19.
viper je offline   Reply With Quote