View Single Post
Staro 23.02.2011., 13:41   #1
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,582
*Kvalitetan* printer servis

Potrazujem u Zagrebu kvalitetan[1] servis laserskih printera, i to:

a) Samsung CLP-550, koji ima menstrualnih poteskoca nakon prvih 1500 isprintanih stranica (iako je printer star gotovo 5 godina). Najnovija je "waste motor error" koji rijesavam na triper kombinacije i zaista mi se neda rasklapati printer svakih put kad trebam nesto isprintati. Volio bih ga popraviti jer imam 4 nova tonera za njega, sto mi je 5+k tisuca stranica u boji (a koliko malo boje printam, vjerojatno i vise). Jasno, ako je popravak vise od odredjene cifre za koju mi se isplati kupiti novi printer... Figures.

b) HP LJ 1200, koji vec ima ~36k isprintanih stranica i volim ga jer su mi toneri za njega kikiriki i imam 64 dodatna MB RAM-a (72 zuzamen) u njemu sto mi dobro dodje. On je poceo cviliti (kao kolotura) kad pocinje printati, pa bih volio da ga se pregleda.

Molim Adriatixa da se ne javlja na thread jer ce mu se vrata na Ozaljskoj sekirati (jos nisam uhvatio dovoljno vremena za posjet i obracun za printere koje je ukrao/strgao, no otom potom, lista onih koji mu zele sve najgore u zivotu je ionako podulja).

Eh, sad, da objasnim pod [1] - dakle, Adriatix i slicne filozofske drkadzije me *ne zanimaju* jer cu ustrijeliti prvog slijedeceg tome slicnog. Treba mi iskusni profesionalac koji ce mi tocno znati reci u cemu je problem te eventualno otkloniti kvar. Postoji li takva firma u Zagrebu (jer nisam siguran vjerujem li nekakvih ovlastenim servisima vise)? Iskustva, pohvale, preporuke...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote