View Single Post
Staro 12.02.2011., 14:01   #339
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
Citiraj:
Autor thesekiman Pregled postova
Bas sam to htjeo napisati, malo gasa i ode, lijevo desno, moras pustit gas i cekat da se auto izvrti i stane pa onda malo po malo pumpat i krenut. Ručna kočnica je prava lutrija, ne možeš znati kako ćete bacit u zavoj pa da ga hebeš. A protivnčki auti u trkama su ko tenkovi, ne možeš ga omesti iz putanje nikako, a kamoli izgurat sa ceste
Ok, stari aj kupit cu ti ja vipera pa udji u zavoj sa 160 i daj gasa ili povuci rucnu pa cemo vidit di ces zavrsit. Najvjerojatnije ces, nakon toga, gledat travu kako raste odozdo. Moja stara golfina iz '85. slajfa u prvoj sa full gasom, a da ne spominjem da se nebi ni u snu usudio povuc rucnu u krivini sa 100 a kamo li sa 160. Kupili bi me sa cajnom zlicicom iz provalije u koju bi zavrsio.

Sto se tice auta-tenkova ja ih najnormalnije izguram sa ceste.

Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Ekipa, manite se ove đabalebarije od TDU-a. Ja sam i dalje mišljenja da je GTA4 za sve ove igre tata mata, i u smislu fizike, i u smislu simulacije vožnje.

A ovaj početak, mislim, neznam što je tocno njima na pameti, ali meni nikako nisu jasni.
GTA IV je drugaciji zanr, ne mozes to usporedjivati jedno s drugim, tdu u je jedina igra ovog tipa koju sam ja igrao. I fyi GTA je najnerealnija igra u povijesti racunalnih igara tako da govorenje, tj. bilo kakvo spominjanje simulacije je apsurdno.

Citiraj:
Autor Tomekk_7 Pregled postova
dali je netko imao slican problem? do sada sam normalno mogao igrati i sve, i sad od jednom kad pokrenem igricu, i želim loadati save on mi izbaci "The Test Drive Unlimited 2 server is not available at this time. Please try again later."



Hvala
Ista svtvar kod mene, bili su serveri offline zato jer je igra dosla u prodaju u europi pa se malo zakomplicirala stvar, trebalo bi ti bit sve ok danas jer sam ja sinoc igrao bez problema.

Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
meni stoji u garazi i ne smeta, i tako imam 4 kuće
6 kuca i jahta bilo bi baza da se moze napravit pary pa pozvat sve ljude koji su ti prijatelji i online.
R@zzoR je offline   Reply With Quote