View Single Post
Staro 30.01.2011., 12:42   #1600
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,355
Citiraj:
Autor damiramida Pregled postova
Treba zvati SZK i slati mailove jer od pisanja po forumima bas i nema koristi.
Umjesto kaj ulazu lovu u reklame, bolje im je da uloze u infrastrukturu jer se sve veci broj korisnika zali na brzinu neta u vecernjim satima.Prvo ih treba maltretirati pozivima i mail-ovima i sluzbenom zalbom a ako nema promjene, preostaje nam HAKOM!
Prevelika su odstupanja od placene brzine do one koje oni isporucuju u vecernjim satima a pogotovo vikendom.
Jucer imao 5mbit-a od 16....
Ma čoeče nema koristi ja sam 100 puta zvao 100 mejlova poslo čak me i jednom frajer nazad zvao pa smo pričali i to je bio čovjek koji kolko sam skužio tamo vodi taj dio il neš nije administrator,al sam primjetio da se razumije i to sve šta mu pričam i kaže na kraju kao proslijedit će on administratorima na promatranje neznam jel proslijedio il nije,al meni je i dalje isto nema koristi jednostavno od zvanja ni slanja mejlova.

Citiraj:
Autor damiramida Pregled postova
Umjesto kaj ulazu lovu u reklame, bolje im je da uloze u infrastrukturu jer se sve veci broj korisnika zali na brzinu neta u vecernjim satima...
Prevelika su odstupanja od placene brzine do one koje oni isporucuju u vecernjim satima a pogotovo vikendom.
Jucer imao 5mbit-a od 16....
Ovo se skroz slažem sa tobom.
Potpuno isto i kod mene čak mi i po danu zna se zblesirat poludim na to isto imam 16Mbps.Ja čekam taj DOCSIS3 su rekli da bi kao trebali pustit pa čekam (izlgeda da ću se načekat) jel to bi to trebalo riješilo taj problem sa brzinom.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 30.01.2011. u 13:11.
Thermaltake je offline   Reply With Quote