View Single Post
Staro 24.01.2005., 23:51   #18
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,974
Citiraj:
Originally posted by Dragutin
Profesor Laszlo je legenda hrvatske informatologije, lik koji je znao o konfjutorima više nego što čemo mi svi zajedno sa ovog foruma a i više od tog
ma super, sada samo još nek sazna više o tome kako je engleski praktički latinski 21 stoljeća i prestane izmišljat besmislene i neupotrebljive izraze koje nitko ne zna i nije mu niti na kraj pameti i h počet koristiti ... još malo pa će mi netko reči da je izumrli videorekorder u stvari bimo magnnetno crno kutijasti sliko pisač ! a ja ću tada 100% znat o ćemu on govori ... da probam složiti "smislenu" rečenicu od riječi koje je Bubba naveo:
"Koliko milijardi trenutaka ima tvoj obnovni upisnik i dali ti to na koji način pomaže prilikom rukovanja u likovniku i dali zato brže upisuješ iz likovnika u datnice" aj ko to u ovoj državi osim njefa razumije ???
Prijevod:
"koliko nanosekundi ima tvoj DRAM i dali ti to i na koji način pomaže prilikom rada u grafičkim programimam i dali zato možeš brže zapisivat iz grafičkih programa u foldere"
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote