View Single Post
Staro 05.01.2011., 16:02   #1
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
(riješeno) Smrzavanje kompa prilikom korištenja C diska

Sve piše u naslovu... Znači, ako upalim komp, on digne win i sve radi i ako pokrenem nekaj sa diska d sve ce raditi kolko god dugo treba, no ukoliko recimo sa ciska C stavim kopirati neku vec instaliranu igru na disk D nakon par minuta u procesu kopiranja cijeli komp se smrzne i ne moze se nista osim restart...

isto se dogodilo i kad sam pokusao preko mreze prebaciti nešto na drugi komp, opet u trenutku kad je vuko sa mog diska C smrzne se moj komp... A ukoliko kopiram bilošta sa diska D sve najnormalnije radi...

Disk C i D nisu particije nego zasebni diskovi...

Nakon kaj vise nisam znao šta bi, posumnjao sam na virus, no prilikom skeniranja diska C cijeli komp se smrzne... (kad se smrzne slika na ekranu ostane kak je i mis se neda micat, ne pomaze ctrl + alt + del nit je pomoglo ostavit ga tak 20 min)

Reinstalirao sam win, obrisao cijelu particiju na tom disku, kreirao novu upola manju particiju, ostatak ostavio da "visi" bez particije, sve fino sredio, ugodio win, sve radi... Pokrenem instalaciju BF BC2 i prebaci si sve u temp na C disku i iz toga instalira igru, dode do cca 70% i smrzne se cijeli komp... znaci potpuno ista prica...

sad sam instalirao tako da sam otpakirao sve u taj privremeni temp direktorij ali na disk D i instalacija najnormalnije prosla...

E sad, kaj je kod mene problem?? Jel disk ili to moze bit do rama, ploce ili neceg treceg???

Disk je WD5000AAKS star svega 2 mj kao i cjela konfa...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote