Zaglavio sam s ovim kučištem

ovakvog sam ga dobio sa malim moddovima :P , kako je zima i dosadno jako pala odluka da se malo zezam oko kejsa

sad šta se tiče prve faze pilanja do sada mi je ovo palo na pamet

ovaj veliki kvadrat je za jednostavniju montažu aftermarket coolera, manji je za kabele od napajanja, ovi uski su za sata kabele, front usb i slične gluposti
Kavez za hard ću zarotirati za 90 stupnjeva tako da su okrenuti prema ovom cooleru za hardove, još sam mislio odpilati mrežicu sa tog i prednjeg 12cm venta radi boljeg protoka/manje buke... Ima li smisla na gornju stranicu bušiti rupe za vent.
Ako bude novaca umjesto prednje maske bi išao pleksi i možda na bočnu stranicu s tim da bih ga odnio izrezati u bivšu firmu na laser pa mogu odmah na pleksiu napravit rupice za neki gigantski cooler (samo za situacije kad se vadi mast konfi)

Ako ima koji prijedlog oko pilanja/dodavanja rupa/coolera samo pucajte.