13.12.2010., 13:12
|
#7
|
Nikad sit, uvijek žedan
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,193
|
Citiraj:
Autor krešo
Svaka ti cast majstore, bas si si dao truda u desifriranju ove navodne prijevare
Objasnjenje je vrlo jednostavno, u pitanju je naravno lijenost autora, tj. mene.
Dual channel memoriju uvijek testiram na dvije platforme, X58 i P55, kao što je to uvijek i jasno naglašeno. U grafovima u prijašnjim testovima je isto tako jasno navedeno na kojoj platformi su dobiveni rezultati. Tu ulazi lijenost jer mi se nije dala slikati P55 ploča koja je u kućištu, nego sam nabacio sliku X58 platforme koja je kraj mene na stolu
E sad, ovi rezultati su stvarno dobiveni na P55 ploči što se može vidjeti i po latencijama - na X58 su zbog prirode sabirnice niži nego na P55, što ćeš lako provjeriti iz prijašnjih testova.
Eh da, ova GA-X58-UD5P više nije ta jer je crossflashana na X58-Extreme 
|
Ma ostali mi ovi pinky utori u sjećanju  Nisam ništa loše mislio, trenutak inspiracije, a i jedan cpuz bi čuda bio napravio. Ne u svrhu validiranja visokih rezltata, jer se pregledom linka može vidjet cijela konfiguracija, latencije, memorija etc. 
__________________
Sent from AS/400.
|
|
|