View Single Post
Staro 27.11.2010., 21:07   #252
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Ajd dobro možda sam se malo zaletio jer nisam igru isprobao pa nemogu suditi. Budući doma imam ps3, philipsov crt tv sa pixel +2 tehnologijom i lcd od lđ-a 26le5500 mogu mirne duše reći da veliki broj ps3 igara izgleda bolje na crt televizoru usprkos manjoj rezoluciji. Dakle bolje nego na led lcd-u sa ips matricom (a gdje su onda tn monitori sa probijanjima pozadniskog, ispranim bojama itd ).
Dakako postoje igre koje (kad se sve sabere i oduzme) ipak bolje izgledaju na lcd-u a to su mahom naslovi gdje se više prikazuju manji objekti na ekranu, strategije i ostalo te dakako igre u kojima nema puno scena u mraku ili u sjenama. Puno toga ovisi o tome kakav je crt u pitanju,tj kakva mu je geometrija i oštrina slike te naravno koji model i od kojeg proizvođača
Npr kad sam nabavio heavenly sword oprobao sam igru na lcd-u i crt-u te nakon toga odmah ugasio lcd.
Naslovi koje sam igrao i vole lcd: pes 2011, fifa 11 (mislim samo na grafički prikaz, tj ova nogometanja na lcd-u inače imaju priličnu manu-zamućenje slike čega na crt-u naravno nema) gt5 prologue (priznajem ), modern warfare 2,assassins creed 2, mag, killzone2
Crt tehnologiju više vole uncharted 1 i 2, heavenly sword, re5, street fighter, god of war 3, red dead redemption
Da nešto kažem i za gt5, u hg spotu ga ima za 499kuna

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 27.11.2010. u 21:13.
darkijas je offline   Reply With Quote