View Single Post
Staro 22.11.2010., 11:44   #2
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: <->
Postovi: 1,914
Citiraj:
Autor 23-D Pregled postova
Izvinjavam se ako već postoji odgovor na moje pitanje negdje na forumu, ali tražilica mi nije izbacila ništa korisno, kao niti ručna pretraga foruma.

Zanima me mogućnost spajanja PCa na TV. Uglavnom zbog filmova.

Setup:

ATI Radeon 4350 sa VGA, DVI i HDMI izlazima
DVB-T Infinity 7070
CRT televizija Evelux

Klasična priča. Sa starom grafičkom išlo preko S-video kabela. Sada više nemam tu mogućnost.
Vidim tu na forumu da imaju neke varijante sa VGA -> SCART ali neki kažu da ne radi...kod mene isto provjereno ne radi...negdje sam naletio na podatak da je i pitanje grafičke da li će raditi VGA->SCART.
Varijanta sa adapterom (od 350-400 kn) mi je preskupa, a onda opet ne znam da li će raditi.

DVB-T reciever sam kupio jučer i uzeo nešto "skuplji" (270kn ) jer sam vidio da iza ima HDMI. OK, kužim ga kao HDMI izlaz, a moje pitanje je da li bi taj HDMI na recieveru mogao iskoristiti kao ulaz sa kompa? Probao sam spojiti, ali ništa. Na kompu mi ne prepoznaje drugi monitor za clone, niti sam na recieveru vidio kakvu opciju...možda negdje griješim???

Ima li neka treća mogućnost?

Nece ti raditi zato sto taj receiver nema HDMI passthrough nego taj izlaz koristi da prikaze svoju sliku na TVu. Od toga ti nema nista.
Sto se tice trece mogucnosti u tom setupu, ne vidim ju.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote