View Single Post
Staro 10.11.2010., 22:04   #208
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,311
Citiraj:
Autor housel Pregled postova
...sada će pojedini reći kako i ti imaš provale mjeseca kao i ja.
Mene su se Razerovi miševi toliko dojmili da sam ga se riješio isti tjedan kada sam ga kupio (nadam se da će ostali imati bolja iskustva s njima).
Više ni ne znam koji je točno model no mislim da je copperhead.
Uglavnom, imao je vrlo usko podnožje što je konstantno dovodilo do naginjanja miša koji čim izgubi doticaj sa podlogom jednostavno poblesavi.
Kotačić ne može horizontalno scrollati što mi je nekako bezveze za miš od nekih skoro 400kn.
Što je najgore, uz njegasam uzeo i neku tipkovnicu koja svitli no softver joj je toliko katastrofalan bio da nisam uspio niti jednu makro naredbu napraviti kako treba. Prodao sam i jedno i drugo u kompletu i ispušio pola cijene. Nakon toga sam uzeo G11 i neki Gigbytov miš i totalno sam se preporodio. Bolje je u svakom pogledu.
Kroz moje oči Razer izgleda kao da je samo za igre i ni za ništa ozbiljnije.
Sada imam zvučnu Razer Barracuda ac-1 i ostavio sam si ju jer sam ju napokon uspio potrefiti sa alternativnim driverima te sada napokon radi kako treba.
Dakle, ako se mene pita, Razera mi je dosta do kraja života, nikada više.
Kupiš miš od 500kn i dobiješ miš kvalitete 100kn i 400kn branda, ne bih hvala. Ne mogu si to opet priuštiti.
Jedina stvar koju po meni (veliko možda) imaju bolje od Logitecha su headsetovi. Nisam ih nikada isprobao, nijedne, tako da ni neću tvrditi ali na izgled su dobre.
Logi mi je tu nekako zakazao.

Da ne odem previše u OT, moja preporuka miša bi bio Gigabyte m8000.
Za 300kn, ma jednostavno je super. Planiram si piknuti još jedan do kraja godine dok ih još ima za nabaviti.
Ima malu zamjerku malo preglasnih bočnih tipki no sve ostalo je iznenađujuće dobro.
Miš je za ipak malo veće ruke!!

Uzeo sam par Verbatim rapier mišonja onako za poklone jer su samo 100ak kn i je da se vidi na njima da nisu neka eskluziva no iznenadili bi se koliko su ok u ruci te koliko taj pomaknuti kotačić dobro dođe u igrama. Za fps je super a totalno je buđetni.
Ok, imaš loša iskustva sa Razerom,ali ne znači da su automatski i loši...
Ja sam oduševljen Imperatorom iako sam isprobao nekoliko "renomiranih" glodavaca od Logitecha,Sharkoona i Roccata(Kone je mrak )...
locks je offline   Reply With Quote