View Single Post
Staro 10.11.2010., 10:49   #6
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,105
miniOT odGovoR

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Kako sad stvari stoje, izgleda da će me jedino nestanak candy bara s tržišta prebaciti na špigle. ....trebam telefon, SMS, kalendare, kalkulatore, svjetiljku,
Pa o tome upravo prica link gore : taktilna inteligencija koristenja! Nema veceg komplimenta za formu koja se moze poistovjetiti onom koju najprirodnijom nalazi netko tko nema vida! Predzadnji model sam valjda prvi u HR prodao, isti tjedan u oglasima (jedan i ovdje na PCE-u) jer su izbacili FAX i gomilu stvari i sveli telefon na didakticku debilanu. Ali barem je jos formom bio telefon. Kad sam vidio novog nasljednika E7, znao sam da me i tu ide noz u ledja i da moram zaboraviti na sve nove komunikatore. Cak ce i buduca komparacija i proucavanje dizajna biti onemogucena kao takva! Koja je razlika dok im ne upalis sucelje? Kao da si poslao 50 zena koje su dobile identicni tretman botuliranja! Isti izraz lica, ista ogranicenja prikaza ljudskih emocija srece ili tuge.

Sve vise shvacam vozace oldtimera, jer cini se da sam na putu da i sam postanem vlasnik. Auti, uredjaji... strasno

Bu..., idemo kupiti GSM module za TRGPro !
Visage je offline   Reply With Quote