View Single Post
Staro 06.11.2010., 16:03   #256
Alfonso
Premium
 
Alfonso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Alfonso Pregled postova
Prebacio sam se sa seedplace.eu na xirvik (samo pohvale za sada, aktivirali su me za 20 minuta , odlicne brzine, brzi su kad treba pomoc)

Ali imam jedno pitanje ako ih jos netko koristi

Na seedbox se povezuje s dva računala, jedan kod kuće i na radnom mjestu.
doma vidim jede torrente a na radnom mjestu druge torrente. Na primjer jučer sam stavio skidati dva torrenta kod kuće koji ne vidim sad na računalu na poslu, isto tako jučer sam stavio skidati torrente na poslu koje ne vidim na kućnom racunalu?!

pa ako mi netko ovo moze pojasniti!

evo da ja pojsanim da nebi ispao smjesan

Najme napravili su mi ljudi dva racuna zabunom, i bas sam jedan koristio doma (pri mail koji mi je stigao) a drugi dan sam na poslu koristio drugi (drugi mail koji mi je stigao), e sad bi trebao ispasti idiot sta to nisam skuzio i iskoristio ali dobio sam dva mail-a sa istim podacima username i password su bili identicni jedino je bila razliak u jednom broju u linku za pristup serveru !!

hxxps://gerpower023d.xxxxxx. com a drugi je bio isti ko i ovaj samo umjesto 3 je bilo 4 !!

Alfonso je offline   Reply With Quote