View Single Post
Staro 02.11.2010., 18:15   #3805
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ja ne vidim razliku između "Razmjena", "Kupovine" i "Prodaje" uz opasku da je "prodavača" najviše, čega smo svi svjedoci, uostalom...također nisam za "lock" kao izraz prekoračenoga broja bump-ova, samo bih stavio da ne možeš bumpati više od jedanput tjedno, pa da i u bescjenje prodaješ (recimo) u slijedećem bump-u, jer si se, eto, predomislio po pitanju cijene (prodaja), doplate (razmjena), ili love koju misliš dat' (kupovina).
Tako bi se reducirao broj onih koji idu metodom APP (prvo cijena "nebu pod oblake", pa ako se ne upeca nitko od novopečenih i neiskusnih forumaša sa friškim pristupom na "Tržnicu", za par dana imamo "AJMOOO!!!" ili "HITNOOOO!" i sl. s*anja...).
Bump jednom tjedno, pa ti dobro promisli koliku ćeš cijenu staviti, lovu nuditi ili u zamjenu tražiti, u samome startu. I pritom nitko nije oštećen- "nesigurni" prije oglašavanja imaju (i imali su oduvijek u nekome obliku) "Procjene"- stvar riješena (IMHO).
"Lock" bih stavio kao opciju ( i obavezu) samome prodavatelju, da si skine sa repa ekipu koja iskopa oglas od bogtepitajkada, pa krene teror na PM, mob. itd.
Manje posla svima.
(naravno, oni koji ne poštuju pravila oglašavanja- taj "lock" se podrazumjeva).


No na stranu sada sve to, bitno je da se riješimo kojekakvih komentara u oglasima, ako je moguće (moj glas "za" imate), baš kako je to i na "Prodaji".

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 02.11.2010. u 18:23.
  Reply With Quote