View Single Post
Staro 30.10.2010., 11:15   #1
Ivan007
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 14
Blue screen zbok rama i uninstaliranje programa

Prije svega ljep pozdrav;

Imam opak problem s novim kompjuterom a stvarno neznam u cemu je problem i nikakva pametna ideja mi ne pada na pamet....

Imam maticnu sAM3 asrock M3A770DE....bla bla bla dual chanal 4xddr3....i kad upiknem u nju 2x2GB DDR3 od corsaira 1600MHz-a baca mi blue screen i ne stignem bas procitat ali kaze neso memori problem...i kad izvadim jednu plocicu onda je sve u redu...e sad neznam jer to problem u windowsima ili u ramima ili u maticnoj? imam windows 7 ultimate 64

Frend mi ima identicnu maticnu, identicne rame i identicni software i ima identicni problem pa mi je zato i nekak najvise cudno kaj tu ne stima...nekak sam sve vise uvjeren da je problem u windowsima, jer bas da bi imali tak nesrece da oboje dobimo neispravne rame/maticnu a kupovali smo u razmaku od par tjedana....


A drugi veliki problem mi je kad palim kompjuter stalno mi dolazi ono disk must be checked sto traje po 5 minuta, a kad udjem u windowse svi drajveri i svi programi koje sam imo instalirane su pobrisani....

dakle drajveri od maticne, od graficke, programi tipa adobe reader...ostane samo firefox instaliran....
Stvarno nisam vise pametan kaj da radim, glupo mi pri svakom paljenju kompa to sve nanovo instalirat....



UNAPRIJED se zahvaljujem na vašem odgovoru i vremenu koje cete uložiti na odgovaranje.
Ivan007 je offline   Reply With Quote