View Single Post
Staro 13.10.2010., 01:35   #770
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,743
Citiraj:
Autor njOob Pregled postova
Vi ne shvacate da ja nebi imao nista protiv placanja postarine da je meni Hard crkao poslje 15 dana,2 mjeseca,2 godine.Ali problem je sto sam ja dobio pokvaren hard disk i koji je odma vracen.Ako vec rade kao web shop onda moraju preuzet i odgovornost na sebe kao prodavaca da ako prodaju neispravan uredjaj da onda i snose posljedice.
Tak sam ja kupio u linksu disk koji sam drugi dan vratio jer je bio neispravan i nisu mi platili to što sam se ja dovezao do njih i donjo disk, doduše išao sam autom i bio sam 2km udaljen od njih, ali svejedno.

Rizik je uvjek taj da možeš dobit neispravnu komponentu, a pa onda treba odvagat, dali kupit jeftinije, ili skuplje a opet da je blizu u slučaju reklamacije.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote