View Single Post
Staro 28.09.2010., 13:07   #306
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
i ja cu izgleda bit u fazi nabavke nove ploce. vratio sam proc na stock tj. sve postavke na default i ploca i dalje zeza. .
Još imaš i sreće, onaj svojedobno razvikan DFi nikad nije niti izdao bios koji bi ddr2 uveo u svijet Thuban procesora, a od asrokice im matična bila duplo skuplja.
Dakle, htjedoh reći, da je vjerojatnije da te zeza nedorađen bugovit update biosa, nego regulacija napona ? Moja gigabyte jeftilen ploča MA785GMT-UD2H, sa minimalnom regulacijom, koju sam kupio u nedostatku biosa za Dfi, dosad besprijekorno prede sa OCanim X6 1090t, tako da se nebih kladio u te regulacije kao uzročnike. Moožda, da još prije probaš sa nekim (posuđenim) napajanjem, ali ipak najviše sumnjam na bios.
Overhaul je offline   Reply With Quote