View Single Post
Staro 20.09.2010., 19:35   #26
silent_snake
Registered User
Moj komp
 
silent_snake's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: HR
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Ono nesto malo ljudi koje znam da su kupili igru, znam da su svi slozni oko toga da je igra puuuno prekratka.
Ne bih se složio da je prekratka, doduše ovisi o pojedincu kojim tempom prelazi igru. Meni osobno je trebalo nekih 9 sati za preći igru i da budem iskren, to mi baš ništa ne znači.
Općenito smatram da duljina igre nije uopće presudna, i da je najbitnije ono što igra nudi u kvalitativnom smislu pa makar trajalo puno manje nego što je to nekakav prosjek. IMHO duljina igre nije nikakav bitan faktor; kvaliteta > kvantiteta.

No svatko igra na svoj način i ima vlastite preferencije i mišljenja o gotovo svim segmentima igara i zato je lijepo vidjeti da ekipa Frictional Gamesa piše o takvim stvarima na svojoj stranici i to u potpunosti otvoreno da svatko može vidjeti i dodati svoje mišljenje.

I nadam se da će na kraju prodaja Amnesie barem vratiti uloženo i osigurati koliko toliku mogućnost da se uspiju financirati za neki novi projekt jer doista se radi o ljudima s idejom i vizijom, a danas je malo takvih u industriji video igara.
silent_snake je offline   Reply With Quote