View Single Post
Staro 13.09.2010., 19:27   #163
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Uzmeš npr. 25kg započetak dakle 3 serije sa po 25kg x12 prvo ponavljanje x14 drugo ponavljanje i x16 treće i tako svaku vježbu naravno ne i trbušnjake da nebi bilo zabune jel vježbe se dakako rade tko ima masu kao preduvjet za izvlačenje definicije što je osnova.dakako u sve ubaciti i neke preparate koji će to malo podići na viši nivo kako bi organizam mogao sve pratiti i krenuti polako, strpljivo i rezultat neće izostati, a kad se malo ufura cca 2-3mj onda se može i obrnuti redosljed ponavljanja krenuti sa većim brojem ponavljanja i završiti sa najmanjim(težina nije presudna kod definicije sve zavisi od onoga koji vježba može poćeti i sa 15kg ukoliko je preteško sa 25kg npr.).Glede trbušnjaka tko ih nije radio ako napravi 7 aerobnih vježbi x10 ponavljanja svaka čast naravno ispravno što će ipak za veliku većinu početnika biti previše te će x8 sasvim zadovoljiti, a vremeno podići na što veći broj.Ja sam radio tim intenzitetom i napredak je bio vidljiv nakon cca 6mj. prije toga samo puno truda i muke i dakako znoja poslije navedenog vremena dolaze rezultati.U međuvremenu sam prestao trenirati radi zdravstvenih tegoba tako da sam malo nakupio trbušnih naslaga(ne i previše ali se ispod osjete trbušnjaci koji su bili dobro izrađeni) sad lagano pedaliram trenutno po ZG-u.
ECHO je offline   Reply With Quote