Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 01.09.2010., 19:25   #219
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Dobar dan svima!
Htio bih si nabaviti jedne dobre in-ear slušalice, do 400 kuna. Uopće ne znam odakle početi jer sam potpuni neznalica na tom području. Znam samo da imam ove glupe iPhone slušalice koje su fenomenalno sranje.

Hvala vam unaprijed!
U jednom britanskom časopisu (whathifi) su za 2009. godinu nagradu dobile Sennheiser CX-300 II (revizija modela CX300) kao najbolje slušalice do 50 funti. S obzirom da sam čuo CX300 i s obzirom da su kod ovog modela malo popravili situaciju s bassom (bio je ipak malo PREnaglašen) - moje preporuke!
Uostalom, evo link.

Cijena im je nešto manje od 400 kn i dobavljive su u "bojama zvuka", ali vjerojatno i u drugim dućanima.

Od onoga što posjedujem i sam, bih izdvojio Philips SHE 9700 jer su cca 250kn u technomaxu (drugdje i dosta skuplje). Dosta detaljan i balansiran zvuk za tako jeftine slušalice.

Toliko od mene, za više dojmova vidi link.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote