View Single Post
Staro 14.08.2010., 21:12   #12
Razarach
Premium
Moj komp
 
Razarach's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: N. Gradiška / Varaždin
Postovi: 455
Evo pošto dobih kritiku da mi je worklog slabo slikovito opisan potrudt ću se opširnije i slikovitije pojasniti i objasniti postupke.

Dakle;
Nakon dva dana masakriranja plastičnih maski danas je na red konačno došlo i kućište. Nisam ga htio potpuno rastavljati jer nema potrebe, ali ipak je bilo potrebe skinuti nosag matične ploče i nosač pci kartica.



Zbog boljeg i lakšeg baratanja kablovima na nosaču ploče sam izrezao rupu za sata kablove, rupu za kabli od napajanja ploče i napajanja proca. Nažalost slika je negdje zalutala, biće sutra nova da vidite o čemu pričam.

Nakon rezanja nosača matične odlučio sam izrezati limove potrebne da se zatvore nepotrebne rupe za ventilatore i rupe na prednjem dijelu gdje je bio nosač diskova i optike.



Malo razmišljanja i kombiniranja i nakraju sam odlučio kako ću staviti diskove....



Ne nebojte se neću diskove držati na dvije turpije. Za njih ću napraviti posebnu kutiju od mdfa ili iverice.

Samo me jedan problem muči; jel bolje staviti jedan vent da izvlači zrak iz kutije sa diskovima ili jedan da upuhuje zrak, a sastrana izbušiti rupice da topli zrak može izlaziti. :S
Razarach je offline   Reply With Quote