View Single Post
Staro 29.07.2010., 11:21   #25
eluminer
Premium
Moj komp
 
eluminer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zlatar, Zagorje
Postovi: 683
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Stvar već postoji, istina ne baš od Applea, ali radi savršeno. Čak i bez stylusa. Zato sam i spomenuo Inklet na početku. Jasno da se ne može uspoređivati s "pravim" grafičkim tabletima, ali i to što može je već puno.
http://tenonedesign.com/inklet.php

EDIT: Obratite pozornost na gornji dio stranice
"Apple's Magic Trackpad looks a lot like a drawing tablet to us
Full details on Autograph and Inklet compatibility coming tomorrow via @tenonedesign."
Za Inklet znam i koristim ga, ali svejedno bih želio vidjeti Apple rješenje za istu stvar.

Ono što ja zapravo priželjkujem je jedan pošteni Stylus i to više zbog iPad-a nego zbog trackpada. Problem s ovim Pogo štapićem i ostalim štapićima je taj što ne valjaju za iPad (na iPhoneu ni Stylus nema smisla po meni) jer ne možeš prirodno držati ruku naslonjenu na ekran jer šalješ inpute (osim ak ne koristiš rukavice ili šta ja znam). Od Apple-a očekujem neko pametnije rješenje koje će omogućiti upravo to jer me iPad nevjerojatno podsjeća na bilježnicu... :-P Naravno, to bi radilo i Trackpadom pa bi on dobio još veći smisao.

Želje, želje...
__________________
Macbook Pro Unibody 15.4", 2.4GHz, 4GB DDR3, 9400M+9600GT, 250GB
iPhone 4 16GB
Logitech Z5500, G-Drive Mobile 500GB, Canon LBP-3010, Logitech HUB Premium, Apple Magic Mouse, Apple Remote, Apple Airport Express, Terratec Cinergy DT USB XS Diversity, Tucano Second Skin

Samsung LE-32 B530 P7
eluminer je offline   Reply With Quote