Na Viru imam VIkendicu od 1986

Za vodu odeš na bunare, fenomenalna ledena voda, u karnistere i vozi

Ili ako češ kupovati vodu...
Što se tiče samog mjesta, sad je tamo špica i navečer nemoš proči autom po gradu jer ima dosta "pješačke zone" a periferija centra zakrčena stranim X-5-icama, Q-7micama i sličnim 4x4 vozilima

No dobro, nije bed ostaviti auto malo dalje i prošetat 10 minuta do centra
Inače prelijepo mjesto, odlični restorani.
NOčni život onak... za sjest i popit super, stvarno ugodno i meni najbolje
Ako si pak frik za nekim ludovanjem onda skokneš u Nin (~20ak km od Vira) u Saturnus, koji je prije par godina bio među 3 največa diska u Hrvatskoj.
Plaže na Viru su onako... ok, gradska ništa posebno, ali ove na periferiji otoka su prelijepe - recimo naselje Torovi (tam ja imam vikendicu) i plaža Pedinka apsolutno oduzima dah - velika preporuka.
Također ogromni Zaton u Ninu, među najljepšim plažama u Hrvatskoj, bolesno prelijepo - cijelo turističko naselje sa hotelima, malo skupo ali za jedan dan otiči - predobro.
Uglavnom:
http://www.otok-vir.info/prikaz.php?link=plaze.php