View Single Post
Staro 22.07.2010., 10:42   #2229
Artistar
Vječni Student
Moj komp
 
Artistar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
- folder view, mamu mu nikako da proradi kako treba, isprobao također nekoliko "rješenja" sa neta i također nema šanse da radi kak treba (a kao SP2 rješava taj problem, rofl)
Nisi napisao o čemu se točno radi, ali pretpostavljam da ti OS zaboravlja folder view settings - ako je to problem onda nije riješen niti u sedmici, a sveukupno više od 10 godina. I nema trajnog rješenja.


Citiraj:
Autor brunci-vg Pregled postova
Pozdrav, dosad sam imao vistu ultimate sp1 i bio sam zadovoljan. No nedavno sam instalirao SP2 i isto radi super, medjutim stalno nesto windowsi rostaju po disku tocno se cuje kako disk radi... iskljucio sam sheduled defrag i automatsko skeniranje sa antivirusom. Ali opet svaki put kad upalim rosta po disku minimalno 10min. Onda se lagano smiri tj rosta manjim intezitetom, vista sp1 nije toliko rostala po disku.

Gledao sam servise i sve se cini u redu, al svejedno nebi toliko trebalo "rostat" po disku
Jesi ugasio indeksiranje diska? Ako nisi, desni klik na svaku particiju, properties i ugasi indeksiranje, a nakon toga disableaj indexing ili search service u services.msc.
__________________

Artistar je offline   Reply With Quote