View Single Post
Staro 10.07.2010., 11:20   #30
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,037
Citiraj:
Autor Uber Gosu Pregled postova
..Powercolor je najveće smeće koje ne zna niti po tvorničkim specifikacijama Atija napravit generički dizajn da radi kako treba, naime, crkle su mi dve identične njihove kartice u roku 2g u 2 različita kompa (a i dok su radile bilo je bugova)..
Power Jack je ipak vanserijski, dobro testiran, dizajnerski superioran, mega funkcionalan i potencijalno turbopopularan proizvod, pa sigurno ne bude nikakvih problema. I sve to uz odlicno odmjerenu cijenu.
Vas Top Shop
Cekajte ali to nije sve kupnjom drzaca ostvarujete pravo na popust bon od fantasticnih 33,33% na sve Powercolor kartice koje se krive i savijaju, a nebitno da li uopce rade (cisto da ne kupujete Power Jack uzalud, buduci da 99.99% kartica ne pati od ovih "problema")
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote