View Single Post
Staro 02.07.2010., 00:00   #61
Zmalamuth
Inquisitor DeathWatch
Moj komp
 
Zmalamuth's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb-Rijeka
Postovi: 918
Citiraj:
Autor P_KAMENi Pregled postova
jos uvijek nema nikakvih ducana u blizini zagreba?
trebao bi jednom prilikom po WD TV. tam ispadne oko 600kn

ako nema tu blizu, jel znate koji u mariboru? tam cu vjerojatno isto ici...
imas u mariboru u "euro park" (shopping centar prije mosta)
www.Bigbang.si
i http://www.comshop.si (trenutno preureduju web)

Jedan je nasuprot drugog.

Imas jos i www.elektronika.si ali je malo problematicno doci do njih jer su u predgradju, pa ako ne poznas maribor zna biti problem. ali imas karte gradova ili gps pa se valjda snadjes, jer je to ustvari kuca nasred polja doslovno.
firma je u podrumu. i to je ustvari webshop, ali kad radis narudbu napises da ces doci osobno i to je to. i makar je kao webshop, imaju unutra robe boli glava, kad sam ja dosao po grafe, lik je imao jedno 10 maticnih asus rampage, gold edition grafe od gigabyte, one neke extra edicije od asusa, kucista od principjelno koda ljudi narucuju samo najjace grafe, maticne, kucista od CM, i to sve po 5-10 komada. jedan stakleni ormar pun egzoticnog rama. mislim da gskill, corsair i ocz sve najjace serije sa fancy heatsinkovima.
i kad smo dosli taman smo prekinuli tipa u slanju ovih fancy gigabyte i asus grafa. imao je cijelo brdo pred sobom i samo punio adrese. ne sjecam se da sam u nekom zg shopu vidio toliko egzoticnog/skupog hardveraja na jednom mjestu.

U sva 3 ducana sam kupovao, comshopu jos od prije 10-15 godina, buraz je zeo toshibin lap kod njih prije 3 godine, cak i bez mW je bio jeftiniji nego u hr.
u big bang sam zeo brijaci, joystick i jos par sitnica.
a u elektronika.si sam zeo trenutnu grafu prije godinu i pol, recimo da kad je u zg bila 2100, tamo sam je dobio za 1400kn, frend i ja zeli grafe, frendu platili bengu i jos napravili roadtrip, i ispalo jeftinije nego u zg.

P.S.
jedno malo upozorenje, prije nego ljudi pohrle u shopping, ima neka nova fora da ako je racun preko 500 eura da slovenci moraju javit nasima, kakti neko pravilo vezano uz EU.
__________________


i7 4770K cooled by Noctua NH-D14
Asus Sabertooth Z87
Corsair Vengeance Pro 2x8Gb 1866Mhz
EVGA GTX 1080 - 8gb -FTW GAMING
Logitech G500 & G510 Keyboard
OCZ Vertex4 256gb/Samsung SSD 850 Evo 500G /640Gb WD Black/2TB WD Black/3x2TB WD in sharkoon docking station
LG GH22
Corsair HX620W
Corsair Carbide 678c
Arctic Bionix F140mm x3
Phillips Brilliance 240PW - 24'''

Zadnje izmijenjeno od: Zmalamuth. 02.07.2010. u 00:12.
Zmalamuth je offline   Reply With Quote