View Single Post
Staro 19.06.2010., 22:36   #164
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Ne kuzim uopce odakle spika oko dijalekata, poanta teme i prvog posta je u normalnom i smislenom pisanju...
Da to je bila poanta teme dok nije došlo do

Citiraj:
Autor khm Pregled postova
Gubiš se, nitko ovdje ne traži da se zna napamet knjiga pravopisa od 500 str., ali pobogu bar da ljudi znaju one osnovne stvari, riječi koje konstantno koristimo, svaki dan.
Pa jel moguće da je ljudima problem utuviti u glavu da nije neču, več, plačanje, sreča, mogučnost...
Onaj kome je to problem je neinteligentan i zatucan, a vi ostali pričajte šta hoćete.
Ja sam samo štel skrenuti pažnju da to zbog cega se ljudi prozivaju zatucanima i neinteligentnima je možda potpuno ispravno na dijalektu kojeg inace svaki dan koriste. Nigdo nema pravo nekog nazivat zatucanim zato kaj koristi svoj dijalekt prilikom komunikacije.
Ko me ne razme slobodno nek zaobiđe moje posteve. Ja osobno nemam problema s niti jednim dijalektom tak da kaj se mene tice moreju se pisati novine na svim mogucim dijalektima ( morti onda pocneju pisati i nekaj kvalitetno a ne samo žutilo). Na kraju krajeva lektira osnovne i srednje škole je sadržavala kajkavsku, štokavsku i čakavsku literaturu pa mi nije jasno kak je nekome problem razmeti bilo koji drugi dijalekt osim svojeg.

Uglavnom ko kaj sam vec rekel, samo sam štel skrenuti pažnju na to ali mi je postalo jasno s kim imam posla cim sam procital prvu recenicu u odgovoru na moj post.

Živeli
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline