View Single Post
Staro 11.06.2010., 20:30   #3154
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Pozdrav.
Imam kao sto mozete vidjeti u sigu Gigabyte Ma770-UD3 rev. 1.0 maticnu plocu. E sad, imam neka 2 problema sa tom plocom, i koliko god se trudio ispraviti ih, ne ide, a ne znam da li su oni dovoljan razlog da odnesem plocu na reklamaciju.
1. Onaj zeleni jack za zvuk mi jednostavno ne radi, sa kojim god windowsima / driverima probao, on nece raditi. Jednostavno sta god ustekam unutra, ne radi. Dok ostali rade, stvarno nema problema, ali zeleni nece i nece.
2. Ako recimo pogasim racunalo i kojim slucajem trebam istekati kabal od napajanja, sljedeci puta kad palim komp, moram istekavati komplet kablovanje iz napajanja do maticne ploce, pa cekati 10ak minuta, pa tek onda upaliti komp ako htjedne, jer nekad nece ni tako, pa moram opet cekati. Vrlo zbunjujuci problem, i pitam se da li je to do maticne, jer probao sam sa 3 napajanja, i sa svakim ta maticna radi, samo nakon tog "postupka prilagodbe".

Mozda i nije najbolji topic za moje pitanje, ali nisam htjeo otvarati novu temu, nego ovdje ako netko zna, da li zbog ovoga mogu zatraziti popravak maticne ili sta, jer nije sad da mi jako smeta, ali iritira, jos posebno kad sam u zurbi i slicno.
Hvala.
__________________
Ja sam bio lud, zaljubljen i mlad.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote