View Single Post
Staro 23.05.2010., 19:41   #68
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,200
Čitaj moje postove skroz a ne samo ono što ti paše pa će ti bit jasnije što sam napisao o dizajnu i kada.....
Vrijeđanje je bespotrebno skroz, ja sam pošteno rekao da nemamo svi isti ukus, a kod mene još nitko tko je bio i vidio komp (ili unutrašnjost kuće, nebitno skroz) nije rekao da nemam ukusa, nego baš suprotno, tako da ovo smatram težom uvredom i skroz nepotrebnom u raspravi. Ovaj dio o 13godišnjacima i to, to si ti napisao a ne ja, ja sam još na početku samo tražio argumente protiv, kad ste već toliko protiv, a da se ne tiču dizajna i sl. nebuloza.... Dakle, ono, stvari tipa sklonost ka previše prašine, eventualna krhkost istog zbog puno vent. rupa i tako to, got it? To me zanima, a sad još i više jer frend kako rekoh kupuje za tjedan dana 2 case-a, u oba ide H50, HD5850, 3 HDD-a, 2 prže itd itd, pa treba dobar case, prostran, dobro ventiliran, bez vrata odnaprijed, da stane H50 unutra kak treba, a cjenovni prag mu je tu negdje, cca 700-800kn. Stoga trebam mišljenja korisnika ovoga case-a između ostalog, i konstruktivne kritike bez naklapanja....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline