View Single Post
Staro 23.05.2010., 19:05   #64
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,201
[QUOTE=m4x;1650352]
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Ajde molim te, gdje sam spomenuo Haf 932?? Ako te zanima, opet je ružan s puno rupa. Jesi li sad sretan? CM 690 II NIJE klasičan. Uzmi riječnik pa pročitaj što to znači "klasično". Nitko ne priča rupe za kablove niti mjesta za ventilatore nego kučište je pun rupa pa uvlači prašina, zaobiljeni rubovi , jeftini plastični krom dodatak..

Jednostavnije CM 690II je "švicarski sir".

Žao mi je, ali CM polagano ide ka TT.



nejdu ti baš padeži i hrvatski jezik

možda je cm 690 II ko švicarski sir ali je i dalje dosta veće,hladnije i robusnije od svih lian li kućišta u tom cjenovnom rangu

a prašina se sredi sa stavljanjem dodatnih filtera ili jednostavno malo češćim usisavanjem,ipak je važnije da se komponente dobro hlade
Ne trudi se, nema smisla to više objašnjavat, a i rečeno je prije da LL nema konkurenta u ovom cjenovnom rangu i to je to, end of story.
Džabe je argumentirat veličinu tj prostranost unutar kućišta i hlađenje, kad to nekom ne treba i taj će zagovarat ultra-zatvorena i usput ultra-ružna kućišta i to je to. Hvala Bogu za to i ima toliko proizvođača i varijanti otvorenosti ili zatvorenosti istih pa ko šta voli nek izvoli, tj kome šta treba ili se sviđa.....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline