Citiraj:
Autor cropape
Ali zato i pitam sve ovo jer bi htio da mi neko objasni neke stvari, kako nebih gubio vrijeme sa probama i raznim kombinacijama i potrošio 5 dvda (svaki film mi konvertira 1,5 h).
Ok, ajmo ovako, recimo konvertirao sam 10 divx filmova u dvd format i normalno svaki film mi je u zasebnome folderu na HD-u.
Na koji način sad da ja spržim na svaki dvd po dva filma, sa time da mi prikaže prvo naslove filmova (nakon umetanja u dvd player) kako bi mogao odabrati kojega ču prvo gledati.
Eto to tražim da mi neko objasni
|
Mislim da ćeš to najlakše sa nekim od standarnih programa za prženje. Odabereš da ćeš rezati DVD Video, i onda ti on dozvoljava da ubacis samo već pripremljene filmove. Ako ih ubaciš više od jednog mislim da će te opet pitati na kraju za Menu.
Citiraj:
Autor manoval
Da li Nero Vision može konvertirati Divx u Dvd format sa titlovima ???
|
Misliš na "hard" titlove (zalijepljene na film)?
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
|