Citiraj:
Autor duuh
Diskovi su prednost za downhil (a ovo i onako nije bajk za downhil), ipak je ovo neki ulazni model pa tako ne treba ocekivati cuda od tih diskova.
Iz mog skromnog iskustva (isto sam kupovao bajk za curu  mozda je bolje ici na bolju opremu sto se tice pedala, shiftera. V-brake je cisto ok za normalnu voznju. A opet sto se tice cura one obicno vole da je ljepse pa su samim tim i zadovoljnije. Tvoj izbor.
Sto se tice ciklusa i meride prosao sam isto dosta shopova po gradu i zbilja mi se cine najposteniji. Jebemu cak na stranici pise da nece prodavat skupe bajkove pozerima (to me slomilo  .
|
V-Brake za normalnu voznju, pih, treba paziti s njime jer su u mojem slucaju prejaki, pa leti se na glavu čoviječe sa time. Frend uzeo Meride sa v-brake om, jadan nesmije zakočiti
ja naprijed imam mehaničku Heyes-MX4 sa 18diskom, jest malo šminka, ali tada sam se malo vise spuštao po Vukomerickim Goricama, pa je bilo frke, sada mi netreba uopće taj disk. Za po gradu kočim nogom na zadnjoj gumi


(sjeca se tko te šeme sa BMX-om)