View Single Post
Staro 27.03.2010., 05:06   #550
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Itekako hoće i tu nije samo riječ o IT proizvodima, već kompletno sve od prehrane do bilo čega drugoga. Zašto na parkingu Interspara u Grazu ima vise Hrvatskih registracija nego austrijskih ? zato jer se očito isplati otići u šoping.
Naše trgovine imaju previsoke marže i to će ikoji malo pametniji čovjek shvatiti. Što se tiče recimo prehrane, roba koju mi dobivam je specijalno napravljena za naše tržište, takvu robu Njemac neće vidjet u svojim trgovinama.
Zato se treba snalazit i kupovati tamo gdje nama kao kupcima odgovara.

politika cijena diktira da prodavac postavi najvecu cijenu koju moze postici u danom trenutku na danom trzistu. ako malo promislis to i zdravi razum sugerira.

a sto se tice nasih registracija u grazu, nas narod je uglavnom glup i trci u taj sugavi graz misleci da ce proc jeftinije. a nece, jer je hrana tamo skuplja, odjeca je skart, tehniku se ne isplati uvozit, a put te kosta dovoljno da ti svaku racunicu baci u minus. iznimka je ikea jer nje nema kod nas.
  Reply With Quote