View Single Post
Staro 20.03.2010., 17:03   #498
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
a kad si ti vec pri "zdravoj pameti" onda objasni kako ce cijena za kartice biti ista kad banke uzimaju do 7% provizije nama + sta novci sjedaju do 30 i vise dana od kada kupcu skinu sa racuna, ako imamo na laptopu marzu 1% i damo ga po istoj cijeni kao i na karticu to bi znacilo da poslujemo sa minusom, ako nam ti dogovoris u banci da ne uzimaju proviziju na kartice onda ce biti ista cijena plus sta cemo tebi dati da uzmes sta hoces od artikala do 20.000 kn vrijednosti ili ti isplatimo kes pa kupi gdje ti odgovara, jel to posteno?
haha carski
ali ne mijenja da nije ok covjeka natezati tjedan dana, mislim ne znam kolko je do ljudi, a kolko jednostavno do nacina poslovanja i nizih cijena

inace ja sam najskuplje za 600kn kupovao tak da nazovem dan prije i kazem da bi sutra pokupio i platio, skuplje dugo nisam kupovao al do sad nikakvih problema, iako porast cekanja robe zabrinjava

mozda bi registar kupaca pomogao da ljudi kad vec kupe robu u nekom iznosu dobiju kredibilitet pa da netko tko je vec potrosio 3000kn i djeluje ozbiljno moze narucit dan prije robu bez potrebe da odmah uplati
hash je offline   Reply With Quote