View Single Post
Staro 10.03.2010., 12:51   #75
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 600
dao sam si malo vremena da to sve pročitam
Moje mišljenje je da ste velika većina vas u krivu. Krivite facebook, krivite google a za sve to ste si sami krivi.
Imate mnoštvo opcija na facebooku, prilagodite ih sebi. Koristite facebook onako kako vi želite. Mi smo gori od facebooka. Ja osobno koristim facebook samo da pogledam koji album i naravno kao chat (makar mi je msn jos uvijek primaran za chat sa frendovima).

Facebook je odlična stvar, svađate se protiv tehnologije a svi znamo da sami ne biste mogli bez toga. Prije par stoljeća mozda da, no danas ne. Internet moze biti opasna stvar, ali to samo ovisi o korisniku. To što su neki ljudi malo manje pametni pa iskorištavaju sve što im se podmetne, to je njihov problem i problem njihovih roditelja. To pravilo vrijedi za sve a ne samo za facebook, ja bi facebook usporedio sa ovisnošću o čokoladi npr. Što ju više jedeš, to ti je bolja. Tako to krene laganini u ovisnost. Nemora to biti facebook... A ovo sto govorite za privatnost, to moze a i nemora biti istina, to su sve samo nagađanja. Moje misljenje je da google ima pametne zaposlenike
wnbeeeE je offline   Reply With Quote