View Single Post
Staro 23.02.2010., 20:41   #13
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,040
Citiraj:
Autor freddie Pregled postova
Pošto mi je u zadnje vrijeme često padala brzina ( d-link 584t) došao mi majstor od t-coma i nakon bla bla ostavio mi je ovaj router ( tg782 ) do sutra da vidimo kak će se ponašata i brzina je i na njemu pala pa sam nazad vratio d-link i za sada je u redu.Zanima me dali je taj tg782 kvalitetan pa da si ga ostavim i onda produžujem ugovor ili da ga vratim nazad
Kvalitetan za što?
Trpi torrent bolje nego moj bivši router.
To je i primarni razlog zašto sam ga uzeo.
Mane?
Meni fali samo funkcionalni dyndns, ostalo je oke za kućnu upotrebu.
Ponavljam, za moje potrebe.
Česte prekide i padanja brzine nisam nikad ni imao, pa po tom pitanju sam vidi jel' ti bolji ili lošiji od ovog što si do sad imao.
Ako ti nešto fali od funkcionalnosti, traži dalje. Ovog nije još nitko razbio, tj. router je provaljen, ali ne u T-com hr verziji.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote