View Single Post
Staro 23.02.2010., 09:27   #204
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,458
A čuj,kad se o mehaničkim kvarovima radi,kao što sam naveo,vratašca,škripanje,zapinjanje,ili teže čitanje,to je i za reklamaciju pitanje,riskiraj. Pogotovo ako su ti se ostali zamjerili. Noviji modeli bi morali ispraviti te glavoboljke.

Nemam nijedan prigovor,kao ni jopis gore,na snimanje,što je valjda najbitnije,ali ta mehanika me izluđivala,pogotovo nakon slot-in paje kojeg sam imao prije, plextor CDRW prža,ili Teac 524E vratašaca,valjda najperverznije brzih i preciznih vratašaca koje sam ikad vidio,to je bilo cap,cap,unutra -van. Ne bi ni vidio da su otvorena.




Ovako nešto uzmi brko onda..nek i košta 50,60kn više nego prosjek.

http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=052.112.293

Edit : Baš sam svojoj 1.63 zadnji firmware stavio,preporodila se,piše writing performance improvements i reliability. Nadajmo se najboljem. 190S model imam,20x DVDRW

http://www.sony-optiarc.eu/products/...s/dru190s.html

Zasad sam stvarno jako jako zadovoljan.

Zadnje izmijenjeno od: thedream. 23.02.2010. u 17:57.
thedream je offline   Reply With Quote