View Single Post
Staro 10.02.2010., 21:39   #178
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,112
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Uhhh, na 19ci sam zadnji put radio 2002 kad sam ga zamijenio sa 22"
Hehehe, ne, ciljao sam na 19" LCD. Tvoju rezu, nekoch CAD-ovsku miljenicu je mogao gurati jedino CRT i to pozeljno vrlo kvalitetniji primjerak


Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
ali posto bi zahtjevalo jos jednu graficku odustao sam od toga za sad . .
Zato sad imamo Eye-finjakuše i prvu sljedecu kartu kad ubacis, vise nikad necemo razmisljati od dodatnoj karti. Cak ni sa Matroxom, otkako se post toga ukakako od straha pa izbacio prvu Octalušu. To nazalost ne mogu nikako dokazati, ali tesko mi je povjerovati da je izlazak ove kartice slucajan istom nakon sto je ATI izbacio Eye-fini mini kartice. Sto ce reci da su morali imati neko saznanje o paralelnim aktivnostima i datumima izbacivanja.


Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
RS232 (serijski, za što je to ako se može saznat?)
Za namjenu koju te vise nijedan serviser nece previse zainteresirano docekati

Fino, dva ulaza. Ne trpim LCD/CRT monitore sa jednim ulazom, to je zlocin!


Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
pa me zanima koliko on objektivno vrijedi? Svjestan sam da nije puno, ali nije zgoreg pitat
Besplatni oglasnik uz pokoju sliku i nada u nekih 250kn kao plafon. Mada nije da se mozda ne bi nasao kupac i za vise, samo sumnjam iz prve.


Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
100Hz na 1024x768 Oš da ti ga schenkam, ako ga pronađem?
Vrlo rado, stvarno je krasan ali znam da ga ne bih mogao zadrzati. Cak i za retro kompove sam polako poceo raditi strategiju za potpuni prelaz na 15 ili 17" LCD TV-e. Steta, stvarno je krasan. Cijena? U domeni daj sto das. Ostavi ga za neku konzolicu.


OT odgovor :

Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
http://www.viktormotosport.hr/cadill...-v8-northstar/ Točno taj model,1993g. V8,300ks,manual mjenjač 5 brzina.
Taj model me je sjetio na izvornijeg rodjaka Allantéa koji mi je najljepsi Cadi ikad. Potpuno pod dojmom AM Virage karoserije ali opet poseban.
Visage je offline   Reply With Quote