View Single Post
Staro 03.02.2010., 18:47   #48
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,026
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Ako se želim voziti na motoru ne moram znati kako se izrađuje. Ako želim drugačiji internet to ne znaći da moram znati kako se to dade napraviti, Kinezi su pokazali da se dade a kako nije me briga.

Ja ću svom klincu sigurno staviti roditeljski nadzor na komp a ti radi što te volja
I bit ćeš sretan i zadovoljan roditelj dok klinjo nenavrši 15 godina i skuži da ga promatraš (ili ćeš mu ti reći jer ćeš vidjeti da traži zanimljiviji sadržaj), pa će već naći način da te zaobiđe, jer najslađe je zabranjeno!

Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Zanima muriju i POSJEDOVANJE, bez brige. Ako kupis robu od pirata koji je takoreci pao u akciji - on druka sve koji su kupili od njega da spasi svoje dupe i smanji si kaznu kao pokajnik i ti postajes kriminalac jer si sudjelovao u trgovini piratiziranim softverom, vrlo je jednostavno. I naravno ides na Opcinski sud, ne to nije prekrsajni i dobijas dosije i uvjetnu i novcanu kaznu. Nema izvlacenja iz novcane kazne kao na preksajnom sudu, ide ovrha na primanja.

Znam poprilicno ekipe koja je tako veselo prosla sa Amstelima i slicnim talibanima koji su postali milicijski dousnici da bi se Milicija kurcila kako su sravnali 250 cedeja na nekom smetlistu, a Amstel i ostala talibanska ekipa i dalje operirao. Nekad davno sam bio uvjerenja da su to je to sve bila neka ekipa dobro potkovana u drzavi jer mi je nemoguce da toliko godina (sigurno 10) javno objavljuju brojeve mobitela, salju postom i osobno predaju robu bez ikakve prismotre i akcije. sad me vise bas briga za sve, nema smisla jer se ne moze nista promijeniti.
Neznam sad točno podatak koji od naših lokalnih pirata (al mogu provjerit) je bio murjak. Ovo je radio sastrane i dobro mu je išlo, jer dok su drugi padali on nije. Sad ovakav način piratluka pada u vodu, baš iz znatiželje sam tražio neki "katalog", cd idu po kunu a dvd po 3-4.

Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Drugi par opanaka su nasi vrli siromasni glazbenici kojima mi placamo socijalno i ostale pizdarije, a oni 99% koncerata po diskacima ne prijavljuju i ne placaju porez domovini i narodu kojeg toliko vole.
Od zampa najbolje živi cajkaroška populacija jer im je to najveći dio prihoda. Hvala bogu, svi su registrirani kao glazbenici, malo pevaju okolo i lijepo žive!
Pupo je offline