View Single Post
Staro 02.02.2010., 01:17   #60
igorba
Moderator
Moj komp
 
igorba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Đakovo
Postovi: 1,817
Baš sam htio pitati za taj reciever (Strong 5203). Čitam da ima nešto jači tuner nego Nytro, a i da se može snimati jedan, a gledati drugi program, no zanima me kako to radi u praksi (tj. radi li sve OK i kod duljih snimanja). Ima i timeshift, a podržava i NTFS (Nytro samo FAT32). Koliko čitam, jedino je lošiji kao multimedia player jer podržava manje formata od Nytra (boli me đon, imam WDTV), i nema utor za SD kartice (boli me đon, imam to na plazmi... jedino nemam SD karticu ). Eventualna mana moglo bi biti neprikazivanje naših dijakritičkih znakova u EPG-u (Nytro je to riješio novijim softom P5.131, možda i nekim ranijim, nisam ziher, a za Strong ne znam).

Dakle, vlasnike dotičnoga molio bih za info, prije svega pouzdanost snimanja i istovremenog gledanja drugog programa na istom MUX-u (naročito kad dulje snima, barem pola sata), te ako ima netko iz regija D4 i D5 (ZG, Istra) da provjeri za EPG (kod nas u D1 još nisu pustili EPG). Hvala unaprijed svima.
__________________



KANTA: Fractal Design Core 3000 - AMD Ryzen 7 5800X (w. Dark Rock 4) - Asus TUF Gaming B550 Plus - Sapphire RX570 ITX 4GB - 2×16GB Corsair Vengeance LPX DDR4@3600 CL16 - Corsair TX550M - Samsung 980 Pro M2 1 TB - Samsung 970 EVO Plus M2 2 TB - 2*WD Red Plus 4TB (WD40EFZX) - Monitor Dell S2721DGFA - Logitech G602 miš + Logitech Media 600 tipkovnica - Altec Lansing 221 zvučnici

igorba je offline   Reply With Quote