View Single Post
Staro 18.01.2010., 16:30   #59
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Prokletstvo se spominje u trajnoj potrebi eutanaziranja vruceg-swapiranja kao jednog od mogucih krivaca. Postoje koliko znam modovi da chiponja na kotroleru nakon toga radi kako treba. Ali crnih prica je jednostavno previse da bi toga bilo vrijedno! AHCI-ranje kao "potpun i siguran" nacin za hot-swap simfoniju mira, kod eSATka je samo lazni mir.
Ma nema tu uopce dileme; esatu koristim samo utoliko da nemoram raskapati kućište, nebih ni u ludilu hot swappao, ma kakav ahci bio reklamiran po kutijama i spec-ovima. I tu stvar dobro šljaka.
A midi mjuzikicu imam i ja na nekakvim DD disketama, zadnji put kad sam to digao u atariju u cubase dvici, nije više šljakalo. Pogledao disketu, i imala je - iglice plijesni po magnetnom disku. No to je sve smijurija od podataka, stane na prosječan cd cijeli moj opus skladanja zajedno sa rolandovom sample bankom i još mi ostane 90% mjesta. A ako se smatram autorom vrijednim arhiviranja unucima, evo ima medija za tu namjenu. No, te sitnice nisu referenca za potrebe arhiviranja video sirovina u današnjim RAW mega rezolucijama.
Overhaul je offline   Reply With Quote