View Single Post
Staro 18.01.2010., 16:12   #58
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Potpis, a dodao bih i da mediji nikad nisu bili nepouzdaniji, tako da, uglavnom hoces-neces, moras tovariti na disk. Naravno, mnogi ne ozbiljno shvacaju pojam backupa pa se cesto dogadja da sve popuse radi crknuca diska
-potpis.
Nije stvar samo u trpanju, mnogi od nas poprilicno materijala i radno/profesionalno proizvode, i to je jako gadno ako se ubije. Tako imam razne projekte na po 3-4 mjesta, syncam kad stignem i terabajti lete. I sta sad. Sami se otplacuju, nije mi krivo. Svakako je ekoloskije od silne plastike koja je prije odlazila u nepovrat kroz snimanja po cd/dvd-ovima.
...
mala digresija, ljudi aj okanite se komentara "ja planiram, ja cu, ja sam"... mozda vam zvuci nevjerojatno, ali nikog ne zanimaju vasi snovi i planovi u threadu koji bi trebao biti vezan uz TEST/članak/recenziju Dakle, ako je thread o članku (koliko sam shvatio - jest) Ja bih samo pitao, da potvrdim:
-dakle 1,5 TB green je trenutno teško dobavljiv?
-jeli 1,5TB green WD bitno lakši, hladniji (koliko sam shvatio, on je na manje plattera) ? Jeste li ga imali u rukama, ili je to teorija iz papira?
-kako se u tim odnosima nose konkurentni proizvodi na eko liniji kapaciteta preko 1,5TB od Hitachija, Seagatea, Samsunga?
Naime, imho, krivo je postavljena recenzija. Nemate relevantnih konkurenata(Hitachi Deskstar T7K500-500 SATA II to svakako nije lol), pa mi ove apstraktne brojke pristupa i I/O metri ne predstavljaju ništa, i osim o greenu, samo pričate o Black seriji, koja ne spada u tu kategoriju? Cmon, nisu valjda dobavljači tako bahati da nemožete skucat 3 komada storage 5400 hardova?
Overhaul je offline   Reply With Quote