View Single Post
Staro 16.01.2010., 14:28   #14
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 10,003
Ako slušaš na umjerenom ili nižem volumeu bass je dosta ujednačen sa ostatkom pjesme, ne udara previše nego je onako taman. Kad pojačaš malo i ako je pjesma fino "bassovita" prodrmat će ti dlačice u uhu bez sumnje. Boom boom pow se sasvim dobro čuje

Inače u startu mi nisu zvučale tako dobro, bass je bio dosta slab(iji). Onda sam napravio jedno 100tinjak sati burn-ina i postalo je bolje. Sad ih već koristim oko godinu dana i nisam im našao mane, čak bi si uzeo još jedne iste za slučaj da ove slučajno pokidam.

Za pitanje iznad: usporedio sam EP-630 i CX300 uz naglasak da su obje bile out of the box, bez burn-ina. Osobno nisam vidio neku značajnu razliku, pa niti u bassu. Na netu sam čitao da CX300 kao ima prigušeniji, ukroćeniji bass. Makar ne vjerujem u to, meni su zvučale sasvim ok.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote